4. díl

1. ledna 2010 v 21:32 | Allessa
Ani nevím jak je to možné, ale když jsem se probrala, ležela jsem ve studni ve stáji. V šoku jsem se chtěla rychle postavit, ale několikanásobné obraženiny končetin mi to nedovolili. Nevěděla jsem, jak jsem se sem dostala. Měla jsem strach, že jsem se nalokala té hnusné vody. Voda ve studni byla čistá a pitná, čerpala se z ní voda do napáječek pro koně. Tak jsem se napila a pořádně si opláchla obličej. Bylo mi jedno, že ta voda byla ledová, bylo mi hrozné horko. Asi po pěti minutách jsem se donutila vstát.

Vyšla jsem ze sklepa nahoru do stáje a rozhlédla se. Byla to záhada, nikdo tu nebyl. Točila se mi hlava a měla jsem pocit, že sebou každou chvíli švihnu. Tak jsem si sedla na malou stoličku v koutě a usnula…

RÁNO:
Když jsem se ráno probudila, už jsem byla suchá. Sundala jsem si ze sebe svoji vestičku a tenisky a dala je do kouta. Pak jsem jen v tričku a kalhotách šla zpátky do studny. Stáje byly prázdné, nebyli tu ani koně. Divné. Tam jsem si sundala zbytek oblečení a umyla ze sebe zbytek té hnusné vody. Usušila jsem se do nějakého ručníku a oblékla. Pak jsem vyšla ven ze stáje. Slunce příjemně hřálo, ale nikde nikdo. Nevěděla jsem co dělat. Mojí rodiče už určitě umírají hrůzou kde jsem. A já zase umírám hrůzou, kde je můj kůň. Musím ho najít, myslela jsem si tenkrát. Ale do průmyslového komplexu jsem se jít bála.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama